Ayhan Elmaca, dualar ve gözyaşları eşliğinde toprağa verildi

0
20
Ayhan Elmaca 2
Ayhan Elmaca 2

Yakalandığı amansız hastalık neticesi İstanbul’da tedavi gördüğü Florance Nightingle Hastanesi’nde 22 Mart 2019 tarihinde yaşama veda eden Ayhan Elmaca’nın (58) cenazesi, geçtiğimiz Pazar günü İskenderun, Doğu Akdeniz Sitesi’ndeki evinin önünden saat 11’de dualarla alınarak, Şarkkonak Mezarlığına getirildi. Burada kılınan cenaze namazının ardından Ayhan Elmaca dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi. Merhumun cenazesine sevenleri, filtre, muhasebe, finans ve bazı iş dünyası temsilcileri, yakınları, akrabaları, ailesi ve çok sayıda arkadaşı katıldı.

Ayhan Elmaca kimdir?

(29 Mart 1961 – 22 Mart 2019)

Ayhan Elmaca, 1961 İskenderun doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İskenderun’da tamamladı. Lise sonrası Gazi Üniversitesi, İktisat Bölümü’nde yükseköğrenime başladı. Mezuniyeti sonrası askerlik görevini yedek subay olarak Erzincan’da yaptı. Askerlik dönüşü İskenderun’da Fil Filtre A.Ş.’de Muhasebe Müdürü olarak göreve başladı.

1996 yılında Fil Filtre ’den ayrılarak İskenderun’dan Mersin’e gitti ve Mersin’de yine bir filtre fabrikasında, bu kez İdari ve Mali İşler Müdürlüğü yaptı. Ayhan Elmaca, 2005 yılında, filtre sektöründen Demir Çelik sektörüne geçti ve İstanbul’daki bir firmada Finans ve Muhasebe yöneticisi olarak çalışmaya başladı.

Eski bankacı Filiz Elmaca ile evli olan Ayhan Elmaca, bir erkek çocuk babasıydı. Ayhan Elmaca yakalandığı amansız hastalık nedeniyle, 22 Mart 2019 tarihinde, tüm tedavi çabalarına rağmen İstanbul Florance Nightingle Hastanesi’nde 58 yaşında yaşama veda etti.

Ayhan Elmaca, dualar ve gözyaşları eşliğinde toprağa verildi Ayhan Elmaca, dualar ve gözyaşları eşliğinde toprağa verildi Ayhan Elmaca, dualar ve gözyaşları eşliğinde toprağa verildi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 1 =