İskenderun’da Asfalt Yama Çalışmaları Devam Ediyor

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, kent genelinde asfalt, kilitli parke taşı döşeme, kaldırım, yol açma çalışmalarının yanı sıra çeşitli nedenlerle bozulan yollarda asfalt kullanılarak yama ve tamir işleri yapıyor.
Kış mevsimi dolayısı ile hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren İskenderun Belediyesi asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı.
İlçe genelinde deforme olan yollarda çalışmalarını hızlandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçe merkezi ve kapanan belde mahallelerinde asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.
Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri güzel havaların etkisiyle belirlenen program dahilinde ilçedeki yolları ring halinde tarayarak bozuk satıhlarda asfalt yama çalışması yapıyor.
Kent genelinde yapılan yol iyileştirme çalışmaları kapsamında, asfalt yama ekipleri bozulan güzergahlarda yol iyileştirme düzenlemelerinde bulunuyor. Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Yama ekiplerinin çalışmaları mahalle sakinleri başta olmak üzere muhtarlar tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.

Asfalt yama çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Başkan Seyfi Dingil,” Hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de yama çalışmalarımızı sürdürerek sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız” dedi.

1 YORUM

  1. Bu yama işlerini yaptıran ve yapan kişilerle görüşüp konuşmaK isterdim. Yama değil yolları daha da berbat etmek için çok az zifle en kalitesiz malzeme ile yama yapılıyor. Seçimlere kadar bile dayanmaz. Büyük bir israf. EVET ÇOK BÜYÜK BİR ISRAF! Bu kadar da olmaz yanı.
    Bu İskenderun halkına çok büyük bir hakarettir. Bunu bize yaşatanlar Allahından bulsunlar! Başka bir şey demiyorum!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here