Aşılama Tedavisiyle Yunus Emre’yi Kucaklarına Aldılar

0
28
gelişim 2 1
gelişim 2 1

Dört yıldır doğal yollarla çocuk sahibi olamayan Gülbahar- Ali Ersoy çifti, İskenderun Gelişim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek ve İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut’un uyguladığı aşılama tedavisiyle bebek sahibi oldu.
Uzun süre gebe kalamayan hastalara uyguladıkları aşılama tedavisiyle olumlu sonuçlar elde edebildiklerini ifade eden ve Gülbahar Ersoy’un tedavi süreci hakkında bilgiler veren Op. Dr. Ozan Turgut, “Gülbahar Hanım’a da uyguladığımız aşılama tedavisi sonucu gebe kaldı. Sağlıklı seyreden gebelik sonrasında ise doğumu gerçekleştirdik. Yunus Emre bebeğimiz, şuan gayet sağlıklı. Aşılama tedavisi, 40 yaş altı kadınlarda daha etkili bir tedavi olduğundan, vakit kaybetmeden tedaviye başlanması önem arz etmektedir” açıklamasında bulundu.
“Anne olmak çok güzel bir duygu”
Bebek sahibi olduğu için çok mutlu olduğunu dile getiren 27 yaşındaki anne Gülbahar Ersoy ise, “Doktorum Ozan Bey’in uyguladığı tedavi sayesinde hamile kaldım ve güzel bir gebelik dönemi geçirdim. Bebeğimi kucağıma aldığım için mutluyum. Anne olmak çok güzel bir duygu. Bana bu mutluluğu yaşatan Doktorum Ozan Bey’e çok teşekkür ederim” dedi.

Aşılama Tedavisiyle Yunus Emre’yi Kucaklarına Aldılar Aşılama Tedavisiyle Yunus Emre’yi Kucaklarına Aldılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − 10 =