İskenderun Belediyesi İle İlçe Meb Arasında “Sıfır Atık Projesi” İşbirliği Protokolü İmzalandı

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İskenderun Belediyesi arasında “sıfır atık projesi” kapsamında faaliyetlerin düzenlenmesine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı.
İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu “sıfır atık projesi” kapsamında İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Halkımızın yararına olacak toplumsal faaliyetlere her zaman destek olduk. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin takdirleri ve himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca başlatılan, israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atığın miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini amaçlayan Sıfır Atık Projesini önemsiyor ve destekliyoruz” dedi.

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ise proje hakkında bilgiler vererek,” Çocuklara çevre bilinci aşılamak ve gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamında İskenderun belediyemiz ile kent genelinde Düzenlenecek olan faaliyetler ile ilgili işbirliği protokolü imzaladık. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

1 YORUM

 1. Bazen gerçekten çok komik haberler, nezaket ziyaretleri ve havadan sudan açıklamalar okuyorum!
  İskenderun’da mahalle aralarında, balkonumun çevresinde, sokaklarda o kadar çok moloz artıkları ve pislikler var!
  Kalkmış 2 bay kamere karşısında bence böyle çok anlamsız ve içi boş bir faaliyet açıklamış!
  Yutarmıyız acaba!
  Yutan yutsun! Bize açıklama değil icraat lazım, icraat!
  PİSkenderun ortada!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here