Cami Temizlik Ekibi Çalışmaları Sürüyor

1
20
cami temizlik 2
cami temizlik 2

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, camii ve ibadethane temizlik ekibinin yeni yılda da çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirtti.
İskenderun Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri kent genelinde camii ve ibadethane temizlik işlerini sürdürüyor.
Ekipler temizleme cihazları ile camilerin dış temizliğinin yanında halı, kapı, cam, ahşap, kitaplık ve fayansları da hijyenik olarak temizliyor.
Devam eden çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,“ Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımızın ibadetlerini daha temiz ve hijyenik ortamda yapabilmeleri olanak sağlamak amacıyla cami içerisinde bulunan halıların dezenfekte işleminden bahçe temizliğine kadar tüm bakım işlemlerini yaparak vatandaşların hijyenik bir ortamda ibadet etmeleri için çalışmalarını sürdürüyor” dedi.
Başkan Seyfi Dingil,”Vatandaşlarımızın huşu içerisinde ibadet edebilmesi için özen gösteriyoruz. Bu kapsamda kurduğumuz ‘Cami Temizleme Ekibi’ ile ilçe genelinde bulunan camilerde ve ibadethaneler de temizlik çalışmasını titizlikle sürdürüyor. Yeni yılda da bu çalışmalar devam edecek” diye konuştu.
Vatandaşların da büyük bir memnuniyetle karşıladığı temizlik çalışmaları periyodik olarak devam edecek.

Cami Temizlik Ekibi Çalışmaları Sürüyor Cami Temizlik Ekibi Çalışmaları Sürüyor

1 YORUM

 1. İnsanların dini inancına saygım var. Bu konuda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Hollanda’da camilere yaptığım maddi ve magnevi yardım bunun kanıtıdır, sorgulayabilirsiniz.

  Bu haberde Şaşkınlıkla İskenderun Belediyesinin ‘Cami Temizleme Ekibi’ kurduğunu okuyorum!
  Camilerin Bakım Onarım Temizlik ve Çevre Tanzimi Yönetmenliğini inceledim ve camilerin temizlik görevi Diyanet Başkanlığına verilmiş bir görev.
  İskenderun şehrinde belediyenin görevleri çerçevesinde çözmesi gereken o kadar sorun varken Belediye Başkanımız sayın Dingil beyin uğraştığı şeylere bakın!
  Sayın Dingil bey seni asıl görevlerini yapmaya davet ediyorum!
  Lütfen PİSkenderun haberlerini okuyun ve ne demek istediğimi anlayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 + 7 =