İp Örgü Sistemi Çocukları Koruyor

Özellikle çok katlı binalarda, eğitim kurumlarında yaşanan düşme vakalarına örgü sistemi önemli bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.Geçtiğimiz günlerde de bir çok düşme vakasında hayatını kaybeden çocuklar başta olmak üzere, kamuoyunu derinden üzen olaylara tedbir konusunda çözüm olan İp Örgü sistemi, balkonlarda, teraslarda, özellikle eğitim kurumlarında merdiven boşluklarındaki riskleri ortadan kaldırırken, dekoratif olduğu için de binalara renk katıyor.

Hatay’da ip örgü işinin ustası Kamil Yazar, özellikle küçük çocukları olan ailelerin imdadına yetişiyor.

Çocukların hareketli oluşu, oyun oynarken riskleri hesap edememeleri, ebeveynleri tedbir almaya, çocuklarının güvenli ortamlarda oyunlarını oynaması için ortam oluşturmaya zorluyor.

Hatay’da yıllardır İp Örgü sistemlerini kuran Kamil Yazar, özellikle hareketli çocukları olan ailelerin ip örgü sistemini tercih ettiğini belirterek, “Çocuklar oyun oynarken riskleri hesap edemezler. Ebeveynler çocukları için güvenli ortamı hazırlamak zorunda. İşimiz hem güvenli hem de dekoratif ortamlar yaratmak” dedi.

İskenderun Yazar Çocuk ve Balkon Güvenlik Ağ Sistemleri

AĞCI KAMİL YAZAR

Adres : Hatay ve Adana bölgesindeki tüm ilçelere hizmet verilmektedir. Antakya, İskenderun, Seyhan, Ceyhan HATAY

Telefon (1) : 05365402224 Telefon (2) : 05365402224 GSM : 05365402224

Balkonunuza Çocuk Güvenlik Ağları Yaptırmayı Unutmayın Balkonunuza Çocuk Güvenlik Ağları Yaptırmayı Unutmayın Balkonunuza Çocuk Güvenlik Ağları Yaptırmayı Unutmayın Balkonunuza Çocuk Güvenlik Ağları Yaptırmayı Unutmayın

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × four =