İskenderun’da Kaza Yapmamak Beceri İster

İskenderun’da yine her yağmur sonrası klasikleşmiş olan manzara ile karşı karşıyayız.

Dörtyol Yeşilköy sahil yolu,İskenderun Umat umumi mağazalarının önü, İkem Lisesi önü kumla toprakla üstünkörü ilkel bir şekilde kapatılan 50 cm yakın genişliği 1 mt olan çukurlar yağmurun yağmasıyla birlikte tekrar ortaya çıktı.

Çukurların içleri su dolduğu için bu yoldan geçen vatandaşlar kaza yapmamak için araçlarıyla dans eder durumdalar. Bu çukurlara düşen onlarca aracın lastikleri yırtıldı, jantları yamuldu. Bir çok motosiklet ve bisikletli vatandaşımız yerlere düşüp yaralandılar.

İskenderun ,Dörtyol Hatay’ın tüm ilçeleri aynı durumda ve sahipsizliğe terk edilmişliği yaşayan Hatay Kaderine razı bir şekilde SEÇİME GİDİYOR..

2 Yorumlar

  1. Belediyenin başına otobüs bileti kesen,tıp doktoru,nakliyeci gibi alt yapısında mühendis olmayan adaylar hangi partiden olursa olsun parti Başkan’ları tarafından aday gösterilirse böyle olur? Belediye Başkan’ı olacak adaylara sınır koyacaksınız ,mühendislik fakültesi mezunu olacak en az bir yabancı dili iyi seviyede bilecek diksiyonu ve konuşma kabiliyeti olacak dürüst olacak vatandaşa tepeden bakmayacak seçildiği bölgedeki halka hizmeti görev bilecek yanına yöresine menfaat için gelenleri uzaklaştıracak belediye Meclis üyelerinde en az lise mezunu olacak. Biz ne yapıyoruz oy getirecek diye okuMa yazması düzgün olmayan adayları Meclis üyesi yapıyoruz. Ozamann ne oluyor liderlerde diplomasız olabiliyor gayet normal?

  2. Bir İskenderun’lu olarak tekrarlıyorum: Belediye Meclisi ve Belediye Başkanı uyuyor! Her çukura düştüğümde beddua ediyorum! Nasibi kimse ona!
    Halk kuzu gibi ses seda çıkarmıyor, oysaki bu duruma yıllar önce isyan edilmesi gerekirdi!
    Sayın Çivelek’in çukurları olarak başlayan bu çukurlar Sayın Dingel kuyuları olarak devam ediyor!
    Araba sürücüleri ve yaya olarak yıllardır bu ızdırabı bize yaşatanların Allah’ından bulsunlar!
    PİSkenderun’a devam.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here