Denizciler Gübretaş Ortaokulu Mevlid Kandili Programı Düzenlendi

Denizciler Gübretaş Ortaokulunda düzenlenen Mevlid Kandili programı gönülleri adeta mest etti. Gecede Öğrenciler, Kur’an- Kerim Tilaveti, ilahiler, şiir koroları, tiyatro ve daha niceleri ile izleyenlerin gönüllerini fethetti. Okul Müdürü Adem Kesik programın açılış konuşmasında; ” Kandiller biraz da dertlenmenin zamanıdır, Mevlid Kandili biraz da bunun için gelir, derdi, demi artırmak için gelir. Benim Yaradan diye bir derdim var demenin vaktidir” sözleri ile başlayan konuşmasında programı sadece birkaç öğretmenin ve öğrencinin değil bütün öğretmen ve öğrencilerin sahiplenerek hazırlandığını bu sebeple bütün öğretmen ve öğrencilerime huzurlarınızda ayrı ayrı teşekkürleri iletiyorum sözleri yoğun katılımın olduğu salonda büyük alkış aldı.
Gübretaş Ortaokulu gerek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında gerekse de 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamalarında ve Mevlid Kandili Programında yapmış olduğu özverili etkinliklerle bölgede bir ışık misali parlıyor.
Denizciler Gübretaş Ortaokulunda düzenlenen Mevlid Kandili programına Milli Eğitim müdürlüğü yetkilileri, Sivil Toplum kuruluş temsilcileri, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili, Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayları, veliler ve davetliler katıldılar.

Denizciler Gübretaş Ortaokulu Mevlid Kandili Programı Düzenlendi Denizciler Gübretaş Ortaokulu Mevlid Kandili Programı Düzenlendi Denizciler Gübretaş Ortaokulu Mevlid Kandili Programı Düzenlendi Denizciler Gübretaş Ortaokulu Mevlid Kandili Programı Düzenlendi

Önceki İçerikBelen Müftülüğünden Mevlid-İ Nebi Etkinliği
Sonraki İçerikSARIMAZI MAHALLESİ’NDE 30 YILLIK İÇME SUYU HATTI YENİLENDİ