Reyhanlı’yı Sel Vurdu

Reyhanlı Belediye  Başkanı Mimar Mehmet Çüter yağmur sebebiyle zarar gören mahallelerle ilgili açıklamada bulundu.
Mehmet Çüter yaptığı açıklamada; “14.11.2018 Çarşamba günü Pınarbaşı, Gültepe, Adabucak, Mustafa Kemal, Bağlar, Esentepe, Fidanlık, Yeni mahalle ve Değirmenkaşı mahallelerimiz yağan aşırı yağmurlar sebebiyle zarara uğramıştır.
Reyhanlı Belediyesi olarak yağmurdan zarar gören mahallelerimizde bütün birimlerimizle seferber olup, vatandaşlarımızın zararlarını minimuma indirebilmek için canla başla çalıştık.
Bu çalışmalarımızda Altınözü, Kumlu ve Hassa Belediyelerinden Destek olarak Vidanjör Takviyesi alıp kısa sürede bütün taleplere cevap verdik. Bu vesile ile Altınözü, Kumlu ve Hassa belediye başkanlarımıza Reyhanlı halkımız ve şahsım adına teşekkür ederim.
Şunu da belirtmek isterim ki, İlçe Kaymakamımız Fatih Çobanoğlu ve Afat Müdürümüzle beraber yağmurdan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak zarar gören vatandaşlarımızın zarar tespitlerinin Afat tarafından en kısa sürede Yapılacağının Bilgisini Verdik.
Reyhanlı’lı hemşerilerimize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve böyle bir olayı bir daha yaşamamayı Yüce Mevlâ’dan temenni ediyorum” dedi.

Reyhanlı’yı Sel Vurdu Reyhanlı’yı Sel Vurdu Reyhanlı’yı Sel Vurdu Reyhanlı’yı Sel Vurdu

Önceki İçerikUzmanlardan Obezite Ve Diyabet Uyarısı
Sonraki İçerikİTSO Akreditasyon Denetiminden başarı ile geçti
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.