Şehit Yakınları ve Gaziler Jandarma İftarında Buluştu

Hatay Valisi Erdal Ata, İl Jandarma Komutanlığı tarafından şehit yakınları ve gazi aileleri onuruna düzenlenen iftar programına konuk oldu.

Düzenlenen iftar programına Vali Ata’nın yanısıra 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, 2’nci Hudut Alay Komutanı Piyade Albay Ahmet Gürbüz, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli ve Meral Batı Demirbaş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, kurum müdürleri, Şehit ve Gazi Dernek Başkanı, askeri personel, şehit yakınları, gazilerimiz ve aileleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. Ardından program, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından yapılan yemek duasıyla devam etti.

Ramazan ayının manevi ikliminde oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftar programında Vali Ata, misafirleri ile sohbet ederek onlardan gelen hatıra fotoğrafı çektirme isteklerini yerine getirdi.

Şehit Yakınları ve Gaziler Jandarma İftarında Buluştu Şehit Yakınları ve Gaziler Jandarma İftarında Buluştu

Önceki İçerikRiyat Kırmızıoğlu; Verilecek Ödünç Oyumuz Yok !
Sonraki İçerikHatay Fetö Operasyonlarında 4351 Kişi Hakkında İşlem Yapıldı
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.