Türk Kızılay’ı Arsuz’da İftar Verdi

Organizasyonunu Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz İlçe Müftülüğü personellerinin yaptığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı izcilik kampının da ev sahipliği yaptığı iftar etkinliğine katılım ve ilgi çok yoğundu.

Bütün mahallelerden muhtarlarımız ,öğretmenlerimiz ,imamlarımız ve vatandaşlar ile kurum müdürleri , kanaat önderleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcileri, kamu görevlileri ve her kesimden halkımızın katıldığı iftarda konuşma yapan Kaymakam Musa SARI, Türk Kızılayı’na bu güzel akşamdan dolayı ve bu manevi havayı bizlere hep birlikte teneffüs etme fırsatı tanıdıklarından dolayı Kızılay yönetim kurulu başkanından Genel Müdürüne ve bu akşam burada hizmet eden herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini ifade ederek , katılmak suretiyle katkı gösteren tüm halkımıza ayrıca teşekkür ettiğini organizasyonu üstlenen Müftülüğümüz başta olmak üzere tüm din görevlileri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü personeline teşekkür ettiğini belirtti. SARI , ramazanların unutulmaya yüz tutmuş değerlerin hatırlandığı manevi değeri önemi yüksek zamanlar olduğunu belirterek herkesin Ramazan’ını ve yaklaşan Ramazan Bayramı’nı tebrik ettiğini, sevdikleri ile, eş ve dostlarıyla daha nice bayramları hep birlikte huzur içerisinde geçirmelerini temenni ettiğini belirtti.

Türk Kızılay’ı Arsuz’da İftar Verdi Türk Kızılay’ı Arsuz’da İftar Verdi Türk Kızılay’ı Arsuz’da İftar Verdi

Önceki İçerikCHP’de Coşku Katlanarak Büyüyor
Sonraki İçerikVergi Adaletsizliği ve Emeklilik Yaşı Düzenlenmeli
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.