İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Camiler Ramazan Öncesi Temizleniyor

0
4
camii 1
camii 1

İskenderun Belediyesi temizlik ekipleri, 16 Mayıs’ta başlayacak olan Ramazan ayı öncesi kentteki cami içlerinde ve çevresinde ayrıntılı temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.
Belediye tarafından bir yandan temizlik yapılırken, bir yandan da ibadethanelerin eksiklikleri de gideriliyor.
Belediye’nin Temizlik İşleri Müdürlüğü, halkın daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini sürdürmesi için camilerin halılarını süpürülerek dezenfekte ediyor. Ayrıca, duvar, kapı, pencere ve camlar da büyük bir titizlikle temizleniyor.
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçe genelindeki ibadethanelerin periyodik olarak temizlendiğini belirterek şöyle konuştu:
“Vatandaşlarımızın manevi duygularını yoğun olarak yaşadığı Ramazan ayında camilerimizin pırıl pırıl olması için temizlik çalışmalarımıza hız verdik. Bu vesileyle tüm İslam âleminin Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Camiler Ramazan Öncesi Temizleniyor İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Camiler Ramazan Öncesi Temizleniyor İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Camiler Ramazan Öncesi Temizleniyor İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Camiler Ramazan Öncesi Temizleniyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen + 11 =