Çocuk İstismarına Farkındalık Etkinliği

0
31
05
05

İskenderun Kaymakamlığı, İskenderun Belediyesi ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) işbirliğiyle, çocuk istismarı ve ihmali konusunda duyarlılığı geliştirmek ve bu konuda farkındalık oluşturmak üzere büyük bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiriliyor.

Tüm dünya çocuklarını temsilen “Çocuk İstismarına Dur” adı altında 06 Mayıs 2018 Pazar günü saat: 16.00’da İskenderun Anıt Alanı’nda icra edilmesi planlanan etkinlik kapsamında, 2018 kişinin katılımıyla siyah giyinmek suretiyle İngilizce “Stop Child Abuse” ve Dur İşareti koreografisi oluşturulacaktır.

Bu etkinlik kapsamında; Cinsel istismar, savaş, şiddet, suça teşvik v.b. başta olmak üzere çeşitli şekillerde istismara uğrayan tüm dünya çocuklarının sesinin duyurulması ve bu konuda farkındalık oluşturulması amaçlanmaktadır.

Bu güzide sosyal sorumluluk projesi vesilesiyle İlçemizde oluşturulacak bu özel ve anlamlı tabloda yer almak isteyen vatandaşlarımızı, 06 Mayıs 2018 Pazar günü saat:16.00’da siyah giyinmek suretiyle İskenderun Anıt Alanı’na davet ediyoruz.

Çocuk İstismarına Farkındalık Etkinliği Çocuk İstismarına Farkındalık Etkinliği Çocuk İstismarına Farkındalık Etkinliği Çocuk İstismarına Farkındalık Etkinliği Çocuk İstismarına Farkındalık Etkinliği Çocuk İstismarına Farkındalık Etkinliği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − 16 =