İskenderun belediyesi tarafından doğum yapan kadın ile bebeklerin ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirilen ‘Hoş Geldin Minik Can’ projesi devam ediyor.
İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğüne bağlı ekipler İskenderun Devlet Hastanesinde yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in hediyelerini takdim ediyor.
Sosyal sorumluluk kapsamında projeyi hayata geçirdiklerini belirterek aileleri en mutlu günlerinde yalnız bırakmadıklarını belirten Başkan Seyfi Dingil, “Hoş Geldin Minik Can” projesiyle, ailelerimizin mutluluğuna ortak oluyoruz. Projeyle annenin ve bebeğinin ihtiyaçlarını gidererek onlara destek oluyoruz. Belediyecilik hizmetleri doğumdan ölüme, tüm hayatı kapsayan uzun ve zorlu bir süreçtir. Yeni bebek sahibi olan aileleri proje ekibimiz ziyaret edip ‘Hoş Geldin Minik Can’ setini kendilerine teslim ediyorlar” dedi.
Başkan Seyfi Dingil,” şu ana kadar birçok yerde ekibimizle ailelere ulaşıyor, hediyelerini veriyoruz. Çok mutluyuz.” Hoş Geldin Minik Can “ kampanyamız ailelerine ve bebeklere sürpriz olurken ailelerin de maddi anlamda yükünü hafifleten güzel bir kampanya. İskenderun Belediyesi olarak vatandaşımızın hayatlarının her anında hep yanında oluyoruz. “şeklinde konuştu.

“Hoş Geldin Minik Can Projesi”Devam Ediyor “Hoş Geldin Minik Can Projesi”Devam Ediyor “Hoş Geldin Minik Can Projesi”Devam Ediyor “Hoş Geldin Minik Can Projesi”Devam Ediyor

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − 11 =