Toki Konutları Açık Satışa Sunuldu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’da yapımı devam eden TOKİ konutlarının açık satış yöntemi ile satışa sunulduğunu belirtti.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, konutların satış fiyat ve koşulları ile ilgili Halk Bankası şubelerinde TOKİ’nin ve Belediyemizin web sayfası aracılığı ile kamuoyuna duyurulmakta olduğunu söyledi.
BAŞVURULAR HALK BANKASINA
Başvuru tarihlerinin belirlendiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”2+1 ve 3+1 nitelikli konutlar kurasız başvuru önceliğine göre 635’ten başlayan taksitlerle satışa sunulmuştur. Başvuru yeri Halk Bankası şubeleri, başvuru tarihleri 2+1 konutlar için 16 Ocak -39 Haziran, 3+1 konutlar için 18 Ocak-29 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır” dedi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Düğünyurdu Mahallesi’nde birinci etabı bin 53 konuttan oluşan yeni bir yerleşim yeri inşa edildiğini belirten Başkan Seyfi Dingil, projede konutların yanı sıra okullar, parklar ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarla tüm yaşam standartlarının sağlanmasını öngören yapıların yer aldığını söyledi.

6 Yorumlar

  1. Askeri üçretüç alan nasıl ödeyecek adı dar gelirlilere ne dem2k bu anlayamadım

  2. Askeri üçretli bu fiyatı nasıl ödeyecek adı dar gelirlilere ne demek bu anlayamadım

  3. Magdur dar gelirli bisuru insan emekliler tokisini bekliyor aralik ayinda baslanacak dye soyleniyordu galiba emekliler yine kaybetti simdi soruyoruz kesin bir sonuc yok dyor sorumlular beklemeye mecbur devam

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here