Kavaklıoluk Sosyal Tesisinin Yapımı Bitmek Üzere

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Kavaklıoluk mahallesine yapılmakta olan taziye evi ve muhtarlık binasının bitme üzere olduğunu belirtti.
Başkan Seyfi Dingil, TBMM idare amiri ve Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve Kavaklıoluk mahallesi muhtarı Sedat Bakır ile birlikte Kavaklıoluk çok amaçlı sosyal tesisinde incelemelerde bulundu.

Muhtarların istek ve talepleri doğrultusunda belirlenen alanlarda muhtarlık evlerinin yapıldığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kavaklıoluk’ta taziye evi ve muhtarlık evi yapımı çalışmalarında son aşamaya geldi. Kavaklıoluk mahallemize yakışır bir muhtarlık evi yapıyoruz. Ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içindeyiz. Muhtarlık evleri ile muhtarlarımız daha rahat daha kaliteli hizmet vermekteler ” şeklinde konuştu.

Başkan Seyfi Dingil,” amacımız her mahallesi yaşanılabilir daha güzel İskenderun oluşturmak. Bölgede büyük ihtiyaç duyulan taziye evi için çalışma başlattık. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimiz devam ediyor. Şuan’da çok amaçlı kullanılacak olan bu sosyal tesiste son rötuşlar yapılıyor. Kısa sürede içerisinde de vatandaşımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bizler sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmetleri sürdüreceğiz. Halkımız hizmetin en güzeline layık” şeklinde konuştu.

Kavaklıoluk Sosyal Tesisinin Yapımı Bitmek Üzere

Önceki İçerikİSTE’liler “Akılcı İlaç Kullanımı” Konusunda Bilgilendirildi
Sonraki İçerikŞehit Aileleri Ziyaretleri Devam Ediyor