İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her gün bir mahallede temizlik uygulaması yapıyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz rutin temizlik işlerinin yanı sıra farklı noktalarda temizlik uygulamaları yapıyor. Muhtarlarımızın istekleri vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda yapılan uygulamalarda mahallelerde bulunan ağaçlar budanıyor, çevreye başıboş bırakılan atıklar temizleniyor, yollar araçla temizleniyor ve buna benzer birçok hizmet yapılıyor” dedi.

Hedeflerinin daha temiz bir İskenderun olduğunu ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Temiz bir çevre konusunda her vatandaşımıza büyük görevler düşüyor. En iyi temizlik kirletmemektir. Çevre konusunda göreve geldiğimiz günden bugüne kadar çok hassas davranıyoruz. Belediyemizin sorumluluk sahası içerisinde 7/24 halkımıza hizmet veriyoruz. Bu uygulamalarımız rutin ve periyodik bir şekilde belli bir program dâhilinde devam edecek” diye konuştu.

İskenderun Belediyesi mahallerde temizlik Uygulaması başlattı İskenderun Belediyesi mahallerde temizlik Uygulaması başlattı

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 2 =