Toki Örnek Daireleri İçin Araç Kaldırılıyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, TOKİ konutlarından hak sahibi olan vatandaşlarımızın örnek daireleri görmeleri için belediyemiz tarafından araç kaldırılacağını belirtti.

ARAÇLAR ANIT ALANINDAN KALDIRILACAK

Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”TOKİ konutlarından hak sahibi olan vatandaşlarımızın örnek daireleri görmeleri için belediyemiz tarafından 26 Kasım Pazar günü saat: 14.00 ve 16.00’da anıt alanından TOKİ konutlarına araç kaldırılacaktır. Vatandaşlarımızın TOKİ inşaat alanına küçük çocuklarını getirmemeleri rica ediyoruz. Çünkü inşaat alanında çalışmalar devam ediyor” diye konuştu.

Düğünyurdu Mahallesinde yapımı devam eden TOKİ konutları için sürecin devam ettiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”bilindiği üzere bir süre önce TOKİ 3+1 ve 2+1 için konut satış ilanları yayınlanmış vatandaşlarımız başvuruda bulunmuştu.3+1 nitelikli konutlar için kura çekimi yapılırken 2+1 nitelikli konutlar için halk bankasından randevu sistemi ile konut belirleme görüşmeleri ilan etmiştik. Bu süreçleri yakında takip ediyoruz. Gerekli bilgilendirmeleri yapmaya devam edeceğiz ”diye konuştu.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here