Hatay Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Dörtyol Devlet Hastanesi Yönetimi ve Çalışanları, Kadir Gecesi Münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı İskenderun Hacı Pervin Tosyalı Çocuk Evleri sakinlerini ziyaret etti.

Hastane Yöneticisi Başhekim Uzm. Dr. Adem Takış; Çocuk evlerinde yaşayan yavrularımızın kandillerini, hediyelerle birlikte, sevgilerimizi vermek suretiyle kutlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını, Kandiller; İnsanlarımızın kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik, dayanışma ve paylaşma duygularını arttıran, Ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel gecelerdir.

Takış; Dörtyol Devlet hastanesi yönetimi olarak, İnsanımızın değer yargıları arasında var olan sevgi, şefkat ve merhamet duygularının artırılması için çocuklarımızı senenin bir günü değil her zaman ziyaret edilmesini bu ve buna benzer ziyaretleri daha sık gerçekleştireceklerini söyledi. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Âleminin Kadir Gecesini tebrik eder, milletimize, memleketimize hayırlar getirmesini dilerim” Dedi.
İskenderun Hacı Pervin Tosyalı Çocuk Evleri yönetimi ve sakinleri, ziyareti gerçekleştiren Dörtyol Devlet Hastanesi yönetimine ve çalışanlarına memnuniyetlerini ve teşekkürlerini dile getirdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here