Şehir Tiyatrosu’ndan Eski Ramazanları Aratmayan Performans

0
15
tiyatro 3
tiyatro 3

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Şehir Tiyatrosu’nun başarılı oyuncularının 11 Ayın Sultanı mübarek Ramazan münasebetiyle icra ettiği eğlenceler, 28 Mayıs Pazar günü İskenderunlulara unutamayacakları güzellikte bir gece yaşattı.

DAVUL EŞLİĞİNDEKİ MANİLER, HACİVAT VE KARAGÖZ, MEDDAH VE ORTA OYUNUNA DAİR TÜM RENKLERLE UNUTULMAYACAK BİR RAMAZAN GECESİ YAŞATILDI

Büyük ilgi gören etkinlikte, HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçıları ilk olarak Ramazan’ın vazgeçilmezi davul ve mani eşliğinde başlayan etkinlik, Hacivat Karagöz’ün eğlenceli atışmaları ve köçeklerin hareketli dansı ile devam etti. Etkinliğin sonunda Geleneksel Orta Oyun ile buluşan izleyenler, eğlenceli sahne performansının ardından HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı sanatçılarını ayakta alkışladı.

İskenderunlular, yâd edilen eski Ramazanları aratmayan eğlenceleri HBB Şehir Tiyatrosu aracılığıyla Hatay’ın 15 ilçesinde hemşehrileriyle buluşturan ve attığı her adımda sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda toplumun menfaatlerini düşünerek hizmetler üreten Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.

Şehir Tiyatrosu’ndan Eski Ramazanları Aratmayan Performans Şehir Tiyatrosu’ndan Eski Ramazanları Aratmayan Performans Şehir Tiyatrosu’ndan Eski Ramazanları Aratmayan Performans

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + eighteen =