Şehit Pamir Caddesinde Kaldırımlar Yenileniyor

0
11
11 2
11 2

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri baştan sona asfaltlanan Şehit Pamir caddesinde kaldırım yenileme ve düzenleme çalışmaları yapıyor.

İskenderun genelinde hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Kent genelinde birçok noktada kaldırımlar yenileniyor, düzenleniyor. Vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde kullandığı Şehit Pamir caddesinde de çalışmalarımız sürüyor. Çeşitli sebeplerle bozulan yıpranan kaldırımlar daha modern hale getiriliyor. Bu bölgede daha öncede yollara sıcak asfalt dökülmüştü. İlçemiz cadde ve sokaklarında ihtiyaç duyulan çalışmalarımız son sürat devam ediyor ”dedi.

Diğer cadde ve sokaklarda da çalışmaların devam edeceğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”İlçemizi daha modern ve yaşanması daha kolay bir hale getirmek için, hiç durmadan çalışıyoruz. İskenderun’umuzu daha güzel bir ilçe haline getirmek ve İskenderun halkına daha kaliteli bir yaşam şartları sunmak noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz. “diye konuştu.

Şehit Pamir Caddesinde Kaldırımlar Yenileniyor Şehit Pamir Caddesinde Kaldırımlar Yenileniyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × three =