Kasaplar Müftülerdeki Mezbahanenin özelleştirmesine HAYIR dedi

0
17
KASAPLAR ODASI ÖZELLEŞTİRMEYE HAYIR DEDİ 4
KASAPLAR ODASI ÖZELLEŞTİRMEYE HAYIR DEDİ 4

Hatay Büyükşehir Belediyesine ait Müftülerde bulunan Mezbaha nenin özelleştirilmesi ve ihaleye çıkartılması ile ilgili İskenderun Kasaplar Odası toplantı düzenledi. Mezbaha nenin özelleştirilmesi ile ilgili esnaflar arasında referandum ve seçim yapıldı.

Mini referandum ve seçime 65 Kasap esnafı katıldı. 51 Kasap esnaf Özelleştirmeye HAYIR derken, , 14 esnaf ise Evet oyu kullandı. Mezbaha nenin özelleştirilmesine Kasap Esnafı oy çokluğuyla “HAYIR” dedi. Toplantıda İskenderun Arsuz ve Belen Karma Esnaf Oda Başkanları ve Kasaplar Odası Başkanları da hazır bulundular. İskenderunlu Kasap esnaflarının çıkarları, esnafın daha verimli hizmet vermesi için Mezbahanenin bu şekliyle çalışmaya devam etmesine karar verildiğini belirten İskenderun Kasaplar Odası Başkanı Nevzat Sert, “İskenderun’da kasap esnaflarımız ile birlikte toplantı düzenledik. Demokratik bir şekilde herkes fikrini söyledi ve seçim yapıldı. Çıkan sonuca göre Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’ın da Kasap esnaflarımızın bu haykırışına daha duyarlı olacağını umut ediyoruz” dedi.

Kasaplar Müftülerdeki Mezbahanenin özelleştirmesine HAYIR dedi Kasaplar Müftülerdeki Mezbahanenin özelleştirmesine HAYIR dedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − 9 =