İskenderun Belediyesinden Emniyete Motosiklet Desteği

0
14
2
2

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Yunus Ekipleri, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” İskenderun Belediyesi olarak kentin huzuru ve güvenliğine destek vermek amacıyla İskenderun İlçe Emniyet müdürlüğümüze bağlı Yunus Ekiplerimize iki adet motosiklet aldık. Emniyet teşkilatımız gözbebeğimiz. 24 saat İskenderun’un huzuru için çalışıyorlar. İskenderun’un güvenli bir şehir olması, vatandaşların da kendilerini güven içinde hissetmeleri önemli. İskenderun Belediyesi olarak kentin tüm kurum ve kuruluşlarının çalışmalarına da destek veriyoruz. Ben buradan tüm cansiperane çalışan tüm emniyet görevlilerine görevlerinde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İskenderun İlçe devriye ekipler amiri Osman Yılmaz Çiçek ve Yunuslardan sorumlu baş polis Hacı Murat Kılınç ise emniyete desteklerinden dolayı başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek,”kentlerde güvenlik ve huzur önemlidir. Teşkilatın güçlenmesine destek veren Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ediyoruz. Yeni motosikletler, daha güvenli ve huzurlu İskenderun için teşkilatımıza güç katacak. Bizler halkımızın huzuru ve güvenliği için 7/24 görev başındayız. Çalışmalarında İskenderun Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’e başarılar diliyoruz” ifadesini kullandılar.
İskenderun Belediyesinden Emniyete Motosiklet Desteği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 3 =