İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Esentepe’de yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerinin temizliğini gerçekleştirdi.

Yapılan hizmetlerle ilgili bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Mahalle muhtarlıkları ile birlikte yürütülen çalışmalar neticesinde belirlenen adreslerde hasta, düşkün, iş yapamayacak durumda olan yaşlı vatandaşlarımıza ev temizliği yapılıyor. Fiziksel olarak evini temizleyemeyecek durumda hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın evlerinde daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşayabilmelerine yardımcı olmak amacıyla İskenderun Belediyesi olarak bu hizmeti vermekteyiz.” dedi.

Şehrin çeşitli mahallelerinde tespit edilen yaşlılarımızın evlerinin bundan sonrada düzenli olarak temizleneceğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” duyarlı vatandaşlarımız çevrelerinde bulunan kimsesiz ve yaşlı insanların durumlarını İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bildirebilirler. Temizlik hizmetinde tüm temizlik malzemeleri belediyemizden karşılanıyor. Elektrik süpürgesi, temizlik araçları ve temizlik maddeleriyle birlikte belediye çalışanlarımız baştan aşağıya temizlik yapıyor” diye konuştu.
Evinin her köşesi tertemiz olan yaşlılar duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletiyorlar.

Yaşlı Vatandaşların Evleri Temizleniyor Yaşlı Vatandaşların Evleri Temizleniyor Yaşlı Vatandaşların Evleri Temizleniyor

1 YORUM

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen − four =