Başkan Seyfi Dingil, halk günlerinin 2017 yılında da devam edeceğini belirtti

İskenderun Belediyesi tarafından her hafta Salı günü düzenlenen halk gününde vatandaşlar İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile birebir görüşme imkânı buluyor.

Vatandaşlarla bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Her hafta salı günü düzenlediğimiz Halk Günü buluşmalarımız 2017 yılında da devam ediyor. Halk günü uygulamalarımız verimli geçiyor. Vatandaşlarımız randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini iletebilme imkânı buluyor.” dedi.
ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ
Vatandaşlarla tek tek görüştüklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Belediyemizin imkânları ölçüsünde elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. Hemen ilgili ekiplere ve müdürlere talimatlar verip sorunlara çözüm yolları arıyoruz. Bizim işimiz halka hizmet etmek.” şeklinde konuştu.

Halk gününe katılarak İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile görüşen vatandaşlar ise çalışmalarında başarılar dileyerek uygulamadan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here