Başkan Seyfi Dingil Engelli Gencin Talebine Duyarsız Kalmadı

Başkan Seyfi Dingil, Fatih Oğlak’ı Yunus Emre Mahallesindeki evinde ziyaret ederek isteği olan televizyonu kendisine teslim etti.
Annesi Fatma Oğlak tarafından kapıda karşılanan Başkan Seyfi Dingil,” Genç arkadaşımızı sosyal medya üzerinden izlediğimde çok duygulandım. Hemen kendisi ile iletişime geçildi. Bir isteğinin olup olmadığı soruldu. Kendisi de evde can sıkıntısını giderecek bir televizyon ihtiyacı olduğunu ifade etmiş. Bizlerde hemen Fatih kardeşimizin isteğini yerine getirelim dedik.” şeklinde konuştu.
Engelli vatandaşlara ellerinden geldiğince destek olmaya çalıştıklarını ifade eden başkan Seyfi Dingil,” Fatih kardeşimizi mutlu ettiysek ne mutlu bize. Fatih’in o güzel yüzünü güldürmek için buradayız. Umuyoruz yakın zamanda sağlığına kavuşur.” diye konuştu.
Ziyaret sonunda Anne Fatma Oğlak ve Fatih Oğlak ise Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek,” İskenderun Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’e bizleri ziyaret ettiği için çok teşekkür ediyoruz. Bizleri çok sevindirdiler. Çok mutlu olduk. Bizlerin her zaman yanında olduğunu söyledi. Allah ondan razı olsun.” şeklinde konuştular.

1 2

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here