Sevgi Evlerinde ve Koruyucu Ailelerde bulunan çocukları iftar yemeğinde buluşturdu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, Ramazan ayı dolayısıyla Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri Sitesi, Çocuk Evleri ve Koruyucu Ailelerde bulunan çocuk ve ailelerini iftar yemeğinde buluşturdu.
İTSO’nun ev sahipliğinde Yelken Klübünde gerçekleştirilen iftar yemeğinde, çocuklar kendilerine gösterilen sevgi ve ilgiden dolayı oldukça memnun kaldılar.
İftar yemeğine İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip Üye Özcan Aslan, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Seküçoğlu, Adnan Mursaloğlu, M.Ali Bulut, Necat Özkaya, Gassan Kuran, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Aldatmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İskenderun İlçe Müdürü Yılmaz Balaman, Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evleri yetkilileri, Koruyucu ailelerde bulunan çocuklar ve aileleri katıldı. Protokol ve İTSO Yönetim kurulu üyeleri ayrı ayrı masalara oturarak, Koruyucu aileler ve çocukları ile birlikte iftar ettiler ve onlarla sohbet etme imkanı buldular. İftar yemeğine katılan çocuklar, protokolün kendilerine gösterdikleri ilgi karısında oldukça mutlu oldukları gözlendi.

İTSO SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARLA İFTARDA BULUŞTU (1) İTSO SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARLA İFTARDA BULUŞTU (3) İTSO SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOCUKLARLA İFTARDA BULUŞTU (5)

Önceki İçerikBELEN’DE ÖĞRENME ŞENLİĞİ YAPILDI
Sonraki İçerikBaşkan Dingil, Şehrin Gelişmesi İçin Herkese Görev Düşüyor