Başkan Seyfi Dingil Taziye Ziyaretlerinde Bulundu

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Osmaniye’de hayatını kaybeden vatandaşların ailelerini evlerinde ziyaret ederek taziye ziyaretinde bulundu.
İlk olarak Hatay Valisi Ercan Topaca, İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit ve bölge milletvekilleri ile birlikte Osmaniye Devlet Hastanesine giden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaralı vatandaşları ziyaret ederek durumları hakkından bilgiler aldı ve Allah’tan acil şifalar diledi.
Gün içerisinde ise Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile birlikte Osmaniye’deki üzücü olayda vefat eden vatandaşların evlerini tek tek ziyaret eden Başkan Seyfi Dingil, aile yakınlarına sabır ve başsağlığı diledi.
Sağlık Bakanı Akdağ ile vefat edenlerin cenaze törenlerine katılan Başkan Seyfi Dingil, Osmaniye’de yaşanan kazadan dolayı büyük bir üzüntü içerisinde olduklarını ifade ederek ,” Osmaniye’de sulama kanalına devrilen midibüste vefat eden öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Millî Eğitim camiamıza da başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyorum.” ifadesini kullandı.

taziye (1) taziye (3) taziye (4) taziye (5) taziye (6)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here