İskenderun’da Bekbele- Gediksaray Yolu İle Çınarlı Oyun Parkı’na Kilit Parke Taşı

İskenderun ilçesine bağlı Bekbele- Gediksaray yolunda kilit parke taşı döşeme çalışması başlattı.
Ekipler, Bekbele Mahallesi’ndeki çalışmalarına Çınarlı mevkiinde bulunan oyun parkına 2000 metrekare kilit parke taşı döşemesi gerçekleştirerek, çocukların daha güvenli ve sağlıklı bir ortamda oyun oynayıp vakit geçirebilecekleri park alanları sağladı.
İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusundaki hizmetleriyle vatandaşların rahatını ön planda tutan HBB’nin kapsamlı çalışmalarını Başkan Savaş adına yerinde inceleyen 2. Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli, huzur ve refahın arttırılması bağlamında hizmetlerin artarak süreceğini kaydetti.
Bekbele Mahalle Muhtarı Necati Bahriyeli ve mahalle sakinleri, Bölge Koordinatörü Beydilli aracılığıyla hizmetlerin öncüsü olan ve attığı her adımda hemşehrilerinin menfaatini ön planda tutan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkürlerini ilettiler.

1

1 YORUM

  1. Gordugum kadariyla yapilan yollar berbat olmus kimse bunları takip etmemiş baştan savma yapilan yol kullanmadan bozulmuş bile yetkililer uyuyor malesef paramizi sokaga atiyorsunuz yaziklar olsun

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here