Bekbele’ye Taziye Evi ve Kültür Merkezi Açılıyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, eski Bekbele Belediye binasının yerine kültür ve taziye evi açılacağını belirtti.
Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek,”Bekbele’ de büyük ihtiyaç duyulan taziye evi için çalışma başlattık. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda hizmetlerimiz devam ediyor. Şuan’da taziye evimizde son rötuşlar yapılıyor. Kısa sürede içerisinde de vatandaşımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Burası aynı zamanda bir kültür merkezi. Böylesine bir merkezi Bekbele’ye kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Başkan Seyfi Dingil”,aynı yere Kültür merkezide açacağız. Onunda çalışmaları devam ediyor. Kültür merkezinde vatandaşlarımıza çeşitli kurslar verilecek. Bazı eğitici kurslar verilecek. Bizler sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmetleri sürdüreceğiz. Halkımız hizmetin en güzeline layık” şeklinde konuştu.

Bekbele’ye Taziye Evi ve Kültür Merkezi (1) Bekbele’ye Taziye Evi ve Kültür Merkezi (2)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here