Yol çalışmasından memnun kalan sanayi esnafından pankartlı teşekkür

Belediyeler çalışıyor,esnafın yüzü gülüyor

Arsuz Ahşap Sanayi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi, Hızarcılar Sanayi Sitesi’ndeki ulaşımın kolaylaşması ve çalışma ortamının üretime daha uygun hale getirilmesi için Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Arsuz Belediyesi’nin koordineli bir şekilde başlattığı yol yapım ve asfalt çalışmalarından dolayı belediye başkanlarına pankart asarak teşekkür etti.
Arsuz’da planlı ve programlı bir şekilde devam eden yeni yol açma ve asfalt çalışmalarından payını alan Hızarcılar Sanayi Sitesi’ndeki esnafın memnuniyetini dile getirmek adına Karahüseyinli Kavşağı’na asılan pankartta “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.

“Çalışmalardan memnunuz”
Ahşap Sanayi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Remzi Yayla ve Başkan Yardımcısı Fevzi Çetin, bacasız sanayide etkin rol oynayan hızarcı esnafımızın bulunduğu sanayi sitesinde yapılan yol çalışmalarından dolayı memnun kaldıklarını belirterek, üyeleri adına taleplerini dikkate alan iki belediye başkanı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya bir kez daha teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. Başkan Yardımcısı Fevzi Çetin, iki belediye başkanının hizmetlerini yakından takip ettiklerini belirtirken, her zaman desteğe ve işbirliğine de hazır olduklarını vurguladı.

Teveccühe teşekkür
Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha da esnafın teveccühüne teşekkür ederek, küçük sanayi bölgesi ve esnafına her zaman büyük önem verdiklerini ve sıkıntılarını gidermek adına çalıştıklarını söyledi.
Hızarcılar Sitesi’nde Hatay Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen çalışmaların devam ettiğini söyleyen Başkan Nazım Culha, sanayi sitesinde esnaftan gelen dilekler doğrultusunda yol çalışmaları yapıldığını belirterek, çalışmaların en kısa sürede tamamlanmasıyla esnafa ulaşım kolaylığı sağlanacağını ifade etti.

arsuz (3) arsuz (4)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here