Belen Kireçli ve Paslı Borulara Veda Ediyor

Hatay genelinde su borularının daha sağlıklı ve elverişli bir hale getirilmesi için hazırlanan “50 Yılın İçmesuyu Seferberliği’’ projesi kapsamında yenileme çalışmalarını devam ettiren Genel Müdürlük, paslı ve kireçli halde kullanılan hatların iptal edildiğini ayrıca kuyulardaki motor pompalarının yenilendiğini açıkladı.

Vatandaş sağlığını ön planda tutarak hizmetlerini şekillendiren İdare, Belen ilçesine bağlı Ötençay Mahallesi’nde bulunan su kuyusunda yapılan çalışma sırasında hatların kireçli olduğunu tespit ederek yenilendiğini bildirdi.

Yapılan yenileme sayesinde Mahalle sakinlerinin temiz ve sağlıklı suya kavuştuğunu belirten HATSU, vinç yardımı ile 20 yıldır kullanılan kireçlenen borular yerine 100 metre paslanmaz kolon çelik boru döşendiğini ve motor pompasının yenilendiğini belirtti.

BELEN KİREÇLİ VE PASLI BORULARA VEDA EDİYOR (4) BELEN KİREÇLİ VE PASLI BORULARA VEDA EDİYOR (7)

1 YORUM

  1. SN BELEN BELEDİYE BAŞKANIM.BELEN BELEDİYESİ SADECE HİZMET İÇİN NE YAPAR ŞU BELEN İÇİN LÜTFEN DÜŞÜNMEYE DAVET EDERİM SİZİ.ALLAH AŞKINA SADECE DÜŞÜNÜN.SARI MAZI MAHALLESİ İÇİN NE YAPTINIZ.BİR ÇOK YERDE PARKELER SÖKÜLMÜŞ 1 YILDAN FAZLA OLDU AYNI ŞEKİLDE YAPILMAMIŞ HALDE VE SİZ NE YAPTINIZ “BİZ YAPAMADIK BARİ SİZ ÖNLEMİNİZİ ALIN” GİBİ ETRAFINA BİRER TRAFİK PLASTİK KAZIKLARI ÇAKTINIZ ÖYLECE BEKLER AYIP YAHU AYIP BİZDEN UTANMIYORSANIZ KENDİNİZDEN UTANIN HİÇMİ VİCDANINIZ SIZLAMAZ.GERÇEKTEN AYIP

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here