Eksper Filtre Ailesi Çalışanları ile Büyüyor

İskenderun’da her geçen gün gelişen ve büyüyen Eksper Filtre, yöneticileri 1 Mayıs İşçi Bayramını çalışanları ile birlikte kutladı. Hizmete başladığı günden bu yana gerek yurt içi gerekse yurt dışına filtre ihraç eden, ülkeye katma değer ve istihdam sağlayan Eksper Filtre ailesi, büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Eksper Filtre çalışanları 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Karaağaç İstasyon Restaurantta yemekli dayanışma gecesi düzenledi.

Canlı müzik eşliğinde yoğun geçen günlerin ardından filtre çalışanları eşleri ile birlikte 1 Mayısı coşku ile kutladılar. Gecede bir konuşma yapan Eksper Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Dokumacı, “Her zaman emeğe ve emekçiye saygı duyan bir kişi oldum. Ben de emekçiyim ve bu günlere sizin gibi çalışarak geldik. Sizlerin emeğinize her zaman saygı duyuyorum. Bizler bir aileyiz ve her geçen gün ailemiz sizlerle birlikte büyüyor ve gelişiyor. Bu günlere gelmemizde elbette sizlerin çok büyük destek ve katkıları olmuştur.

Birlik, dayanışma ve mücadeleye ihtiyacımız olduğu bu günlerde çeşitlerimizi arttırıp, daha kaliteli hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız. Emeğinize yüreğinize sağlık diyorum ve bu vesile ile çalışanlarımızın ve tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs işçi Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” şeklinde konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Eksper Filtre çalışanları gece boyunca canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

EKSPER FİLTRE 1 MAYISI COŞKUYLA KUTLADI (1) EKSPER FİLTRE 1 MAYISI COŞKUYLA KUTLADI (6)

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here