İskenderun Yeni Yollarına Kavuşuyor

İskenderun Belediyesi, yeni yollar açma çalışmalarını başlattı. Bu kapsamda Modern Evler Mahallesi’nde özellikle eğitim kurumlarının yoğun olduğu yerlerde yol açma çalışmaları devam ediyor.

Yeni açılan yollar, 12 ila 25 metre arasında değişen genişlikte olacak. İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmalar çerçevesinde değişik mahallelerde sorunlu alanlarda bu çalışmalar yapılacak.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İskenderun her gün gelişmekte büyümekte ve nüfus artışı yaşayan bir şehir. Bu durum yeni ihtiyaçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu ihtiyaçlardan biride yeni yollar açmaktadır. Modern Evler Mahallemizde böyle bir çalışma başlattık. Değerli muhtarlarımızla birlikte yoğunluk arz eden yerlerde bu tarz çalışmalarımız devam edecek. Yol açma, asfalt, yama, kaldırım çalışmaları dâhil tüm çalışmaları her zaman yerinde takip ediyorum.

Bu vesileyle muhtarlarımız, hemşerilerimiz ve personellerimizle bir arada oluyoruz. Bahar ve yaz aylarında ise asfalt, kaldırım ve şehir estetiğimize yönelik çalışmalar yapacağız ”dedi. İlçeyi yaşanabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışan İskenderun Belediyesi, hızla büyüyen ve gelişen kent genelinde görülen her bölgede yol açma çalışmasını sürdürecek.

124-2 124---3

Önceki İçerikHatay Büyükşehir Antalya’da Düzenlenecek Expo 2016’ya Sıkı Hazırlanıyor
Sonraki İçerikAntakya’da Suriyeli Mültecilerin Kaldığı Yerde Yangın Çıkarttı