Hatay, Kentsel Dönüşümün Ele Alınacağı Zirveye Ev Sahipliği Yapacak

26 Mayıs’ta Hatay’da yapılacak ve Management Plus Danışmanlık ve Eğitim Şirketi tarafından organize edilen ‘Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi’nin protokolü imzalanıyor.
Deprem riski taşıyan ve buna bağlı olarak niteliksiz konut stokuna sahip olan Türkiye’yi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonominin lokomotifi olarak görülen kentsel dönüşümün ‘Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi’ Hatay’da gerçekleştirilecek.
TÜRKİYE’Yİ YAKINDAN İLGİLENDİREN ZİRVEDE, HATAY VE İLÇELERİNDEKİ SEKTÖRLER KONUŞULACAK
Kentsel dönüşümde hak sahibi olan Türkiye İŞ Bankası’nın yaptığı zirvenin medya sorumluluğunu, Star Gazetesi ve Tv24 üstleniyor. Hatay ve ilçelerindeki arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat ve inşaat malzemeleri sektörünü ile finans sektörünü yakından ilgilendiren zirve, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği tarafından da destekleniyor.
PROTOKOL, BAŞKAN SAVAŞ’IN KATILIMI İLE 24 MART PERŞEMBE GÜNÜ HATMEK’TE İMZALANACAK
Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın(ATSO) katılımı ile 24 Mart Perşembe günü saat 14.00’te Hatay Mesleki Eğitim Kurumları(HATMEK) toplantı salonunda imzalanacak olan protokol Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın katılımı ile gerçekleşecek.

022

Önceki İçerikKale Mahallemizi, çevre felaketine kurban etmeyeceğiz
Sonraki İçerikİkem Koleji Şampiyonluğa Koşuyor