İskenderun Belediyesi’nin çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Ahmet Mücahitoğlu, yürütülen çalışmalardan dolayı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e ve ekibine teşekkür etti.

Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Ahmet Mücahitoğlu, mahalle parkının iyileştirilmesi, çevre düzenlemesinin yapılması ve park içine yapılan muhtarlık hizmet binası için Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederken, park içerisine çocuklar için yeni oyun grupların da konulmasını talep etti.

Son dönemde tüm eksikliklerin giderilmesi ve yeni sosyal donatıların oluşturulması adına hummalı bir çalışma yürütüldüğünün altını çizen muhtar Mücahitoğlu;”buradan isteklerimize ve ihtiyaçlarımıza anında karşılık veren Sayın Başkanımıza şahsım ve mahalle halkım adına teşekkür ediyorum. Sosyal Belediyecilik bu olsa gerek. Yunus Emre Parkı’nın içerisinde konulan muhtarlık ofisi sayesinde muhtarlık hizmetlerimizde aksama yaşanmıyor. Mahalle olarak 8 binin üzerinde seçmene sahibiz.

Şehrin nüfus olarak en büyük mahallesinden biriyiz. Artık muhtarlık hizmetlerimizi burada sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. Kendisini ziyarete gelen İskenderun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Gülen Aylin Selçuk ile park alanı içerisinde çalışmaların son halini değerlendiren Mahalle Muhtarı Mücahitoğlu, ilgisinden dolayı Park ve Bahçeler Müdürümüze de teşekkür ediyorum dedi.

M2 M4

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − twelve =