Arsuz Halkına Hastane Müjdesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Mahallede Ramazan Eğlenceleri Hatay’ın her köşesini dolaşmaya devam ediyor.

Arsuz eski fuar alanında perdelerini açan Ramazan Etkinlikleri, Arsuz halkına unutulmaz anlar yaşattı.
Medica Arsuz Sağlık kuruluşunun Kurucu Baştabibi Salih YILMAZ ,Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ ve Arsuz Belediye Başkanı Nazım CULHA’ya Teşekkür Çiçekleri taktim etti.
Arsuz Belediye Başkanı Nazım CULHA ”Saygı Değer Arsuz Halkı finali Arsuz’da düzenledikleri ve bu sanatsal etkinliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi. İlçemiz yavaş yavaş kurumları ve birimleri ile kuruluşunu tamamlamakta.
Sağlık alanında ciddi sıkıntılarımız var devletimiz çalışma içerisinde ama yapılmadı özel sektör çok atik davrandı ve bize sürpriz oldu burada yatırımcı arkadaşlarımıza gerekli destekleri sağlıyoruz ve itina gösteriyoruz bütün yatırımcı arkadaşlarımıza kolaylık göstermekteyiz ”dedi.
Medica Arsuz Sağlık kuruluşunun Kurucu Baştabibi Salih YILMAZ ”Türkiye’deki ve Hatay’daki hiç bir hastanenin alt kuruluşu ve şubesi olmadan tamamen bağımsız ve Arsuz yatırımcılarla çıktığımız bu yolda bizi yalnız bırakmayan tamamı ile bize bütün imkanları sağlayan Arsuz halkının hastaneye kavuşması için seferber olan Büyükşehir belediye başkanına ve Arsuz belediye başkanına ve tüm personellerine teşekkürü bir borç bilirim” dedi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ ”Bu hastanemizin tüm Arsuz’a hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

DSC_3021 DSC_3034 DSC_3036

Önceki İçerikİSKENDERUN BELEDİYESİ AYLIK HABER BÜLTENİ BASIM HİZMET ALIMI İŞ İHALESİ İPTAL EDİLDİ
Sonraki İçerikBenler kanser habercisi mi