HATSU, TERFİ MERKEZLERİNİ MODERNİZE EDİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), 2015 yılında ihalesi yapılan Terfi Merkezi Pano Modernizasyon işlerinde sona yaklaşıldığını duyurdu.

HATSU İdaresi, Hatay’ın tüm ilçelerinde bulunan 136 terfi merkezinde Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerin yaptığı yapım onarım ve modernizasyon çalışmaları ile bu merkezlere kurulan scada(uzaktan izleme) sistemi sayesinde meydana gelebilecek arızalara daha kısa sürede müdahale edileceğini bildirdi.

Genel Müdürlük, terfi merkezlerindeki trafoların eski olması ve sık sık arızalanması sebebiyle vatandaşların zaman zaman susuzluk çektiğini belirterek, yapılan çalışmalar sonucunda bu sorunun ortadan kaldırılacağını ve aynı zamanda elektrikte tasarrufun da sağlanacağını açıkladı.

Birçok ilçede modernizasyon çalışmalarının tamamlandığını bildiren HATSU idaresi, Hataylıların daha konforlu bir yaşam sürmesi için çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceğini bildirdi.

HATSU, TERFİ MERKEZLERİNİ MODERNİZE ETMEDE HIZ KESMİYOR (1) HATSU, TERFİ MERKEZLERİNİ MODERNİZE ETMEDE HIZ KESMİYOR (2) HATSU, TERFİ MERKEZLERİNİ MODERNİZE ETMEDE HIZ KESMİYOR (3) HATSU, TERFİ MERKEZLERİNİ MODERNİZE ETMEDE HIZ KESMİYOR (4) HATSU, TERFİ MERKEZLERİNİ MODERNİZE ETMEDE HIZ KESMİYOR (5)

Önceki İçerikSuriyeli Dilenci Operasyonu
Sonraki İçerikAleviler, barıştan taraftır