İskenderun Belediyesi Şehir Tiyatrosu Gösterilerine Başladı

İskenderun Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularının uzun bir süredir çalışmalarını sürdürdükleri “DOKUZ CANLI” isimli oyun 07.02.2015(Cumartesi)günü İskenderun Belediye Kültür Sarayında sahnelendi.

Çok sayıda sanatseverin ilgiyle izlediği oyuna katılan Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Gözüküçük oyuncuları tek tek tebrik ederek çiçek takdiminde bulundu.

tiyatro3

 

Başkan Yardımcısı Gözüküçük, sahnelenen “DOKUZ CANLI” isimli tiyatro oyununu çok başarılı bulduğunu ifade ederek, belediye olarak sanata her zaman destek verdiklerini, şubat ve mart ayı boyunca sürecek olan oyunların ücretsiz olduğunu ve biletlerin Kültür Sarayında ve Belediye Kültür Müdürlüğünden temin edilebileceğini söyledi. Yönetmen Özel Yüksel tarafından hazırlanan oyun İskenderun halkını hem güldürdü hem de düşündürdü. Vatandaşlar tarafından keyifle izlenen Oyunda Anıl Yıldız, Deniz Gülistan Er,Gamza Karadağ Çakmak,İbrahim Kırat,Lina Arusoğlu,Nejat İbrahim Sarı,Özer Yüksel,Rıza Enkar ve Uysal Gökşen olmak üzere 9 oyuncu yer aldı.”DOKUZ CANLI” oyunu 15.Şubat.2015 Pazar günü saat:14.00’de Belediye Kültür Sarayında tekrar sahnelenecek.İskenderun Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibinin bir diğer oyunu “AY TEDİRGİNLİĞİ” ise 13.Şubat.2015 Cuma günü sahne alacak.

TİYATRO 1 tiyatro2 tiyatro3

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here