İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kentte bulunan İnşaat Mühendisleri, Mimarlar ve İmar sektöründe çalışan mensuplar ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Belediye Brifing Salonunda yapılan toplantıda konuşan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kenti yeniden inşa ediyoruz, yapımı kolaylaştıracak projelere her zaman kapımız açık.

IMG_4806

 

Sizlerden bu konularda ilgi ve destek bekliyoruz dedi. İskenderun Sahilinin yeniden revize edileceğini de sözlerine ekleyen Başkan Seyfi Dingil, İskenderun’un popülaritesi artacak.

Teknokent İskenderun da kurulacak. Bu şehrin geleceği için önemli projelerimiz var. Bunları birlikte yapalım, bizlere proje sunun, bu şehri geleceğe hep birlikte taşıyalım dedi.

Başkan Seyfi Dingil, Hatay’ın yönetim merkezinin İskenderun olmasını istiyoruz. Bu yönde çok çalışmalarımız var. Yakın zamanda bunları hissedeceksiniz dedi.

Katılıcımlar daha şeffaf ve işlemlerinin hızlı yapılması konusunda Belediye yetkilikleri ile fikir alışverişinde bulundular.

IMG_4806 IMG_4794 IMG_4789

2 Yorumlar

  1. şu at arabası saçmalığı Atatürk bulvarında olacaksa yani otomobillerin arasında seyir edecekse 25 sene geriye gidecez demektir yok sahilde deniz kıyısındaki yürüyüş yolu, bisikletyolu, tartan pist üçlüsünün bulunduğu yere yapılacaksa ve temizliğe dikkat edilecekse yapılmalıdır yoksa 25 sene öncesine dönmek istemiyoruz

  2. acaba bay belediye başkanı kenti yeniden inşa ediyoruz derken, köprülü kavşak, üst geçit ve şehirini üstyapısını baştan aşağı onarıyormu? onumu demek istiyor.hepsi palavra hepsi boş lav.sayın önce şehrin mahellerini gitsin gezsin görsün bakalım hangi mahallede kaldırım yol var.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × two =