İDÇ Anaokulu’ndan İÇKD’ne destek ziyareti

Screenshot_1

İskenderun Demir Çelik Anaokulu idareci ve öğretmenleri, İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’ni ziyaret ederek ihtiyaç sahiplerine iletilmek üzere giyim eşyası, ayakkabı ve oyuncak yardımında bulundular.

İskenderun Demir Çelik Anaokulu Müdürü Emel Tok, Sevil Çubukçuoğlu, Filiz Sarıca, Fadime Canatan, Sultan Gök’ün hazır bulunduğu ziyarette İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Zeynep Çakmaklı, Derneğin Kurucu üyesi Serpil Korkmaz ve Yönetim Kurulu üyesi Münibe Taş, üyeler ve dernek bünyesindeki çocukların anneleri de hazır bulundu.

Anaokulunun öğretmenleri ve Okul Müdürü Emel Tok, ilk defa böyle bir organizasyonun içinde olduklarını, derneğin yaptığı çalışmaların övgüye değer olduğunu belirterek, bundan sonraki süreçte dayanışma içinde olacaklarını belirterek dernek çalışmalarına emeği geçenleri kutladı.

Samimi sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı, derneğin çalışmaları hakkında bilgi vererek “Sizler gibi duyarlı öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin desteğini gördükçe, bizler yapacağımız çalışmalarda daha bir hevesli oluyoruz. Yalnız olmadığımızı bilmez bizlere güç katıyor” dedi.

Screenshot_3 Screenshot_2 Screenshot_1

Önceki İçerikYILMAZ MENGÜŞ YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SÖYLEŞİYE KATILDI
Sonraki İçerikHatay Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı