AK PARTİ’YE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR

DSCF0001

AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’nda geçtiğimiz hafta sonu büyük bir katılım vardı. Siyasi hayatını bağımsız olarak sürdüren Denizciler Eski Belediye Başkanı ve şu an Kavaklıoluk Muhtarı olan Sedat Bakır, beraberinde yine iki muhtar ve yaklaşık 150 kişilik grupla AK Parti saflarına geçti. Sedat Bakır ve beraberindeki muhtarlara parti rozetlerini İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Vedat Tosun ve Prof. Dr. Sefa Saygılı taktı.

2015 genel seçimleri için siyasi arena yine ısınmaya başladı. Kentimizin ve bölgemizin yakından tanıdığı siyasetçilerden aynı zamanda Denizciler Eski Belediye Başkanı olan Sedat Bakır, bundan sonra siyasi hayatına AK Parti’de devam etme kararı aldı. Bakır ile birlikte muhtarlar Efendi Dönmez, Erdoğan Sert ve yaklaşık 150 kişi düzenlenen törenle AK Parti’ye katıldılar.

AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen katılım töreninde konuşan İlçe Başkanı Vedat Tosun, AK Parti’nin her geçen gün daha da büyüdüğünü kaydetti. Önümüzde 2015 genel seçimleri olduğunu kaydeden Başkan Tosun, bu seçimde Hatay’da hedeflerinin 7 Milletvekili çıkarmak olduğunu ifade ederek, “Allah’ın izniyle birlik ve beraberliğimizi koruyarak bu hedefimize ulaşacağız. AK Parti çok büyük bir ailedir. Denizciler Eski Belediye Başkanımız Sedat Bakır ve beraberinde muhtarlarımız Erdoğan Sert, Efendi Dönmez ve vatandaşlarımız AK Parti ailesine katıldılar. Bundan teşkilat olarak büyük memnuniyet duyduk. El birliğiyle halkımıza hizmetimize devam edeceğiz” diye konuştu.

Katılım töreninde konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise, Sedat Bakır’ın AK Parti saflarına katılmasından dolayı büyük sevinç duyduğunu vurguladı. İskenderun’u çok yakında hizmetlerle daha güzel günlerin beklediğini kaydeden Başkan Seyfi Dingil, vatandaşımıza hizmet için ellerinden gelen tüm imkân ve gayreti sergilediklerini söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından Denizciler Eski Belediye Başkanı Sedat Bakır, muhtarlar Efendi Dönmez ve Erdoğan Sert’e parti rozetlerini Prof. Dr. Sefa Saygılı, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve AK Parti İlçe Başkanı Vedat Tosun taktı. Törenden sonra Başkan Seyfi Dingil, İlçe Başkanı Vedat Tosun partililerle bir süre sohbet etti.

DSCF0011 DSCF0038 DSCF0051 DSCF0049 DSCF0021 DSCF0003 DSCF0001 DSCF0018 DSCF0046 DSCF0045 DSCF0015 DSCF0013 DSCF0039

Önceki İçerik3600 litre kaçak akaryakıt imha edildi
Sonraki İçerikAslan Seyit’in Bir Demet Aşkı