İSKENDERUN TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI

DSC_0306

ANKARA’DA İSKENDERUN RÜZGARI ESTİ

Bu yıl Ankara’da üçüncüsü düzenlenen Ankara’da Hatay Tanıtım Günleri’nde İskenderun rüzgarı esti.

Ankara Atatürk Kültür merkezinde gerçekleştirilen ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in de katıldığı tanıtım günlerinde İskenderun her yönüyle ziyaretçilere anlatıldı.

İSKENDERUN STANDINA YOĞUN İLGİ

Sosyal ve kültürel değerlerin sergilendiği ve ziyaret edenlerin farklı kültürlerle buluşma fırsatı bulduğu tanıtım günlerinde yoğun ziyaretçi akınına uğrayan İskenderun standı katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar, ünlüler ve işadamları başta olmak üzere Hatay’ı merak eden vatandaşlar tarafından ziyaret edilen İskenderun standını, gurbette yaşayan İskenderunlularda bir an olsun boş bırakmadı.

İskenderun standını ziyaret edenlere meşhur künefe ikram edilirken ziyaretçiler İskenderun hakkında bilgilendirildiler.

Stantlar içinde en çok ziyaretçi akınına uğrayan İskenderun Belediye Standı misafirlerini adına yakışır şekilde ağırladı.

Başkan Seyfi Dingil, konuklarıyla birebir ilgilenerek yöreyi en güzel şekilde tanıtmaya çalıştı.

İSKENDERUN TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI

İskenderun’un Türkiye’nin parlayan bir yıldızı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İlk önce bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenleri kutluyorum.Tanıtım günlerinde Ankara’daki Hataylı hemşehrilerimizle birlikte olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de yaşayan insanlarımızı İskenderun’a davet ediyoruz. Gelsinler doğasıyla,deniziyle, iklimi ile, insanı ile İskenderun’u görsünler.

Herkese kapımız açık.Bizlerde gece gündüz demeden çalışarak İskenderun’u hak ettiği yere getirebilmek için büyük bir çaba içerisindeyiz.” dedi.

DSC_0520 (1) DSC_0443 DSC_0430 DSC_0482 DSC_0474 DSC_0404 DSC_0333 DSC_0467 (1) DSC_0461 DSC_0306

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here