ff

Fil Filtre’nin başarılı çalışanlarından Makina Yüksek Mühendisi Ferhat CERİTBİNMEZ tarafından hazırlanan ve Mustafa Kemal Üniversitesi sanayi danışmanı Yrd. Doç. Dr. Erdoğan KANCA’ nın danışmanlığını yaptığı ; ‘‘Plastik enjeksiyon kalıplamada çapak miktarının görüntü işleme yöntemiyle belirlenmesi’’ ve  ‘‘Plastik parça üretiminde çapaklanma miktarının genetik algoritma yöntemiyle tahmin edilmesi’’ konulu akademik bildiriler 2.ULUSLARARASI MÜHENDİSLİK VE BİLİM ALANINDA YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER SEMPOZYUMU’ na kabul edildi.

Sempozyum 18-20 Haziran 2014 tarihleri arasında Karabük Üniversitesinde düzenlenecek olup, dünyanın her yerinden mühendislik ve temel bilimler alanında çalışan bilim insanlarının ortak tecrübe, bilgi ve çalışma metotlarını paylaşabilecekleri uluslararası seviyede bir ortam sunmayı amaçlamaktadır.

Yapmış olduğu akademik çalışmaları paylaşmanın hazırlığında olan genç mühendis Fil Filtre’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ökkeş ÇİRKİN’ nin daima eğitime ve yeniliklere tam destek verdiğini vurgulayıp, ileriye yönelik büyük projeler içinde olduklarının sinyallerini verdi.

 

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − 5 =