‘Türk Metal’le güçbirliği içinde olacağız’

türk metal seyfi
Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mesut Gezer ve sendika yöneticileri, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e tebrik ziyaretinde bulundu.
Makamda gerçekleşen ziyarete, Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mesut Gezer, Türk Metal Sendikası Çukurova Bölge Temsilcisi Metin Önde, Türk Metal Sendikası İskenderun 1 Nolu Şube Başkanı Çakır Varan katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İskenderun’u en iyi noktaya taşımak, halkımıza en iyi şekilde hizmet vermek amacıyla kurum ve kuruluşlarla diyalog ve güç birliği içerisinde olacağız. Sizlerin de önerilerinize, görüşlerinize başvuracağız. İskenderun’un yararı ve kazanımları için görüşlere açığız. Çıktığınız mücadelede başarılar diliyoruz. Hepiniz bu memleket için, emek için, çaba sarfediyorsunuz” dedi. Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mesut Gezer, “Sizlere görevinizde başarılar diliyoruz. Sizi daha önce ziyaret etmek istemiştik. Kısmet bugüneymiş. Göreviniz hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.
türk metal seyfi1
İSKENDERUN’A SOSYAL TESİS YAPACAĞIZ’
Sendika olarak İskenderun için büyük idealleri ve hedefleri olduğunu ifade eden Türk Metal Sendikası İskenderun Bölge Temsilcisi Metin Önde, “Çelik İş Sendikası’nın İskenderun’a kazandırdığı bir tane hayrat çeşmesi bile yok. Allah izin verirse, Türk Metal Sendikası olarak İskenderun’a çok güzel bir sosyal tesis kazandırmak istiyoruz. İçinde sosyal donatıların yer alacağı tesisin yeri ve ruhsatı gibi işlemlerinde sizlerin desteeğini bekliyoruz. Her şey İskenderun için. Biz bu şehir için, Başkanımız için elimizden ne gelirse sonuna kadar yapmaya hazırız. Başarılar diliyoruz” dedi. Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mesut Gezer, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e, ziyaret anısına hediye verdi.
türk metal seyfi2

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here