İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlarla bir araya geldi

muhtarlar
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlar ile koordineli bir çalışma yürüteceklerini belirtti. Başkan Seyfi Dingil, Belediye Brifing Salonu’nda muhtarlar ile istişare toplansında bir araya geldi.
2014 yılı mahalli İdareler seçimleri sonrası İskenderun İlçesinin hem alan hem de nüfus olarak bir değişim ve gelişim gösterdiğini hatırlatan Başkan Seyfi Dingil, ”İskenderun’a beş belde 11 köyün bağlanması ile hem alan hem de nüfus olarak bir değişim yaşadık. Dengeli, planlı ve koordineli bir şekilde gelişen ve büyüyen ilçemizde bu hassasiyeti korumak ve devam ettirmek için muhtarlarımız ile sık sık bir araya geleceğiz” dedi.

HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET
Her mahalleye her kesime eşit hizmet götüreceklerini belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”Bizler mahalle muhtarlarına büyük bir önem veriyoruz. Çünkü mahallede sorun, istek ve eksiklikleri en iyi muhtarlarımız tespit ediyor. Muhtarlarımız, mahallesi ile ilgili her türlü sorunu bize bildirirse sorun daha kolay, daha çabuk çözülür. Bizler her zaman halkımızın 24 saat emrindeyiz” şeklinde konuştu. Toplantıda söz alarak mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dile getiren muhtarlar, bu tür toplantıların çok verimli olduğuna işaret ettiler. Muhtarlar sorunlarını anlatırken daire müdürleri de muhtarların sorunlarını not aldılar. Toplantının sonunda isteklerin yapılması için gerekli talimatlar verildi.
muhtarlar1

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here