ÜNLÜ MİLANO SİRKİ PRIME MALL ANTAKYA’DA

 

Kentin en renkli alışveriş merkezi Prime Mall Antakya etkinlik ve kampanyalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

 

Ünlü Milano sirkini kente getiren Prime Mall Antakya, 16-25 Mayıs tarihleri arasında, ziyaretçilerine serüven dolu eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

10306486_653611338026898_4982343479862341304_n (1)Küçük-büyük herkesin heyecanla beklediği Milano sirki biletlerine sahip olabilmek için 12-25 Mayıs tarihleri arasındaki 50 TL ve üzeri alışveriş fişlerini Alışveriş Merkezinde ki danışma bankosuna işletmek yeterli olacak.

 

Prime Mall Antakya, herkesi sıradışı ve heyecan dolu sirke davet ediyor

1 YORUM

  1. Çember içinden atlayan kaplanlar, iki ayak üzerinde duran filler, dans eden ayılar, zeka gösterileri yapan maymunlar ve sayısız hayvan şovu çok mu hoşunuza gidiyor? Onlar eğlenmiyor! Sirkler hayvanlar için eğlence değil zulüm yuvalarıdır. Hayvanlar, insanların ilgiyle izleyeceği hareketlere koşullandırılmak üzere önce doğal yaşamlarından koparılır, daha sonra ise acı dolu bir eğitimden geçirilirler. Bu eğitim sırasında eğitmenlerin istedikleri hareket yapılıncaya kadar zincire vurma, açlıkla terbiye etme, ateşle korkutma, dayak, azarlama gibi fiziksel ve psikolojik birçok tahribata maruz bırakılırlar. Özgürce dolaşması gereken türler zar zor sığdıkları bir kafeste sıkışır, iki büklüm halde şehirden şehire aktarılırlar. Sirk hayvanları tabiatlarından mahrum kalmış, köleleştirilmiş, işkence görmüş mutsuz canlılardır. Hayvanlı sirklere gitmeyin, işkenceye ortak olmayın!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here