‘Gelişim’le değişime adım adım!

gelisim doktor
Son 4 yıldır Acıbadem Adana Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde mesleğini başarılı bir şekilde yürüten Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. L. Tugay Seküçoğlu, doğup büyüdüğü şehir olan İskenderun’a dönerek, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde hasta kabulüne başladı.
Alanında gerçekleştirdiği uygulamalar hakkında bilgiler veren Op. Dr. L. Tugay Seküçoğlu, “Estetik ve Plastik Cerrahi Dalı, tüm vücut bölgeleriyle ilgili her türlü kozmetik ve cerrahi problemle ilgilenir. Estetik burun ameliyatları, meme ve karın estetiği, liposuction, göz kapağı ve kulak estetik ameliyatları en sık uyguladığımız cerrahi uygulamalardır. Bunların yanında, yüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak ve daha genç görünmek için yapılan dolgu ve botox işlemleri sadece birkaç dakika süren ve kişiyi sosyal hayattan uzaklaştırmadan sonuç alınan cerrahi olmayan işlemlerdir” açıklamasında bulundu.
İskenderun’a dönme nedenini belirten Seküçoğlu, “Gelişim Hastanesi’ndeki büyük değişimi Adana’dan takip ediyordum. Bu değişimin ve ‘Gelişim’in bir parçası olmak ve kendi şehrime hizmet sunabilmek için, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nde göreve başladım” dedi.

Önceki İçerikBelediye Başkanı Yusuf Civelek Özel Palmiye Hastanesi’ni ziyaret etti
Sonraki İçerikGüvenlik İş’ten Türk Metal’e ziyaret