Yol ve yaya çizgilerinin çizilmesi yapım işi ihalesi yapıldı

belediye cadde

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, muhtelif cadde ve sokaklarda yol ve yaya çizgilerinin çizilmesi yapım işi ihalesi yapıldı. Belediye Brifing Salonu’nda yapılan ihaleyi, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek de izledi.

İhalede yaptığı konuşmasında, altyapı çalışması gerçekleştirildiğini belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “ Fransızlar döneminden kalan su sistemini olduğu gibi yeniledik. Küresel iklim değişikliği başladı. Kuraklık görülüyor. Bugün şubatın altısı yağmur yok. Barajlar sıkıntıda. Doğalgaz, tedaş, su şebekesi döşendi. Üstü kapandı. Asfaltlıyoruz. Derler ki kara asfalt belediye başkanının yüzünü ağartırmış. Kara asfaltın yüzünü de çizgiler ağartır. Bunun ihalesini yapacağız. Süsleme, püsleme değil radikal işler yaptık. Drenaj kanalları yaptık. Yağmur yağmıyor, birden yağacak, seller olacak. Biz hem sele hem kuraklığa karşı önlemler aldık” dedi.

İhalelerin şeffaf yapıldığına dikkat çeken Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, hayırlı olması temennisinde bulundu. İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün, muhtelif cadde ve sokaklarda yol ve yaya çizgilerinin çizilmesi yapım işi ihalesine 5 katılımcı firma teklif zarfı verdi.

İhalede, teklif zarfları katılımcılar huzurunda sırayla açıldı.

Önceki İçerikLekesiz; “Seçimlerin demokratik şölenle gerçekleşmesini arzuluyoruz”
Sonraki İçerikBeldelerden gelen kadınlara brifing!