sokak hayvanlari
İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, İskenderun Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği’nin düzenlediği etkinliğe katıldı.
Primemall AVM Sergi Salonu’nda düzenlenen etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Hayvanı sevmeyen insanı sevemez, doğayı sevmeyen insanı sevemez. Hayvanlar da bizler kadar doğada yaşamaya hak sahibidir. Elimizden geldiğince onların yaşamını sürdürmesine çalışmalıyız. Belediye olarak köpeklerimiz için çalışmalar yaptık ve yapacağız. Sizi de yaptığınız çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi.
Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’e, yaptığı çalışmalardan ve destekten dolayı teşekkür eden İskenderun Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Fato Özdemir, “Siz bize her zaman destek verdiniz. Destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Sağolun, var olun” diye konuştu.
Eski, kullanılmayan ve atılan malzemelerin, düzenlenen etkinlikle değerlendirildiğini belirten Dernek Başkanı Fato Özdemir, yapılan çalışmanın doğaya da katkısı olduğunu ifade etti.
İskenderun Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Fato Özdemir, etkinliğin 28-29 Aralık tarihlerinde olmak üzere iki süreli düzenlendiğini belirtti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here